˟

HAKKIMIZDA

Uzunlar Otomotiv; Başta Kırklareli ve daha sonra da Babaeski, Lüleburgaz, Edirne olmak üzere Trakya bölgesinde bir çok noktada hizmet vermektedir. Uzunlar Otomotiv;Otomobil Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta, 2.El Oto, İletişim, Petrol ve Petrol Ürünleri, Lastik, Gıda ve Tarım sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tarihçemiz 1965 yilında Fikret Uzunlar tarafından kurulan Uzunlar Otomotiv; ilk olarak Massey Fergusson traktörleri bayiliği ve zahire ticareti üzerine faaliyet göstermiştir. İlerleyen yıllarda otomotiv, petrol ve petrol ürünleri, tarım ve iletişim alanlarında hızla büyümeye devam etmiştir.1990 yılından günümüze ekonominin ve sektörlerin büyüme hızından daha yüksek bir trend izleyerek büyümeye ve istihdam yaratmaya devam etmiştir.

Uzunlar Otomotiv, otomotiv sektörüne 1986 yılında girmiştir. 1986 yılından günümüze Kırklareli ve Babaeski, ayrıca 1995 yılında Lüleburgaz şubemizin de bünyemize katılmasından sonra tüm Kırklareli bölgesinde Renault ve Dacia yetkili bayiliğini yapmaktadır. Kalite politikamız, bayiliğini yaptığımız tüm markaların, faaliyet bölgemizde en iyi şekilde temsil etmek ve müşterilerimizin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaktır.Uzunlar Otomotiv bünyesinde istihdam edilen 200 kişilik kadromuzla kalite politikamızdan ödün vermeden, marka değerlerimizi en yüksek seviyeye taşıyoruz.

Vizyonumuz ;
Bölgemizde temsilciliğini ve yetkili bayiliğini yaptığımız tüm markaların hizmet ve mamul kalitesini 50 yıllık UZUNLAR güvencesi ile birleştirerek en iyi hizmeti müşterilerimize sunabilmek.

Misyonumuz ;
Uzunlar Otomotiv; tüm sektörlerde faaliyetlerini sürdüren 200 kişilik kadrosu ile gelişen pazar, degişen teknikler, yenilenen teknolojiler ve yükselen değerler konusunda kendisini sürekli eğiterek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak ve müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaktır.